Výstavba rodinných domů na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč je hlavní činností společnosti. Společnost má regionální působnost v oblasti svého sídla, tj. zakázky realizujeme na území jižní části Prahy, jižní části okresu Praha-Východ a severní části okresu Benešov , tj. např. v obcích Říčany u Prahy, Zdiměřice u Jesenice, Senohraby, Zaječice, Pětihosty, Mirošovice, Čtyřkoly, Hrusice, Pyšely, Nová Ves, Mnichovice, Velké Popovice, Dolní Břežany, v Praze pak např. Písnice, Libuš, Petrovice, Hostivař.

Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak na ve spolupráci s naším architektem, který je připraven navrhnout Vám dům podle vašich představ a potřeb. Na základě našich dlouholetých zkušeností si dovolujeme tvrdit, jsme schopni díky našemu osobnímu přístupu k potřebám zákazníka navrhnout a realizovat projekt, který bude zcela odpovídat individuálním potřebám zákazníka a celkové náklady na stavbu nepřesáhnou původní záměr stavebníka.

Platební podmínky realizovaných zakázek řešíme smlouvou o dílo s harmonogramem stavebních prací a platebním kalendářem, který je výsledkem dohody obou zúčastněných stran a v průběhu stavby je neměnný. Veškeré platby za provedené práce probíhají na základě ukončených, odsouhlasených a předaných etap stavebního díla.

Pokud tedy uvažujete o bydlení v oblasti působnosti naší firmy, určitě nás kontaktujte. S některými klienty jsme navázali spolupráci ještě před tím, než si pořídili pozemek. Zkrátka, čím dříve nás budete při svých úvahách o pořízení nového bydlení kontaktovat, tím více a za méně peněz Vám budeme moci nabídnout.

Stavba rodinných domů na klíč