Realizované zakázky

Rodinný dům, Říčany u Prahy II
Novostavba RD v Říčanech u Prahy o zastavěné ploše 125 m2 včetně garážového stání o ploše 36 m2. Jedná se o dřevostavbu s rámovým skeletem založenou na základových pasech Stropní a střešní konstrukce jsou dřevěné, fošnové přiznané do interiéru. Dům je postaven v nízkoenergetickém standardu. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti a zemním vzduchovým výměníkem Awadukt Thermo. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností.

Rodinný dům, Černošice I
Hrubá RD v Černošicích o zastavěné ploše 123 m2. Jedná se o dřevostavbu s rámovým skeletem založenou na solitérních základových pasech Stropní a střešní konstrukce jsou dřevěné, fošnové přiznané do interiéru. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v srpnu 2014.

Rodinný dům, Písnice I
Novostavba RD v Písnici o zastavěné ploše 228 m2. Dům je postaven v nízkoenergetickém standardu. Dům je vyzděný z keramických cihel lepených na PUR pěnu, filigránového stropu, ploché střechy jsou dřevěná konstrukce. Dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem v kombinaci s provětrávaným obkladem z cetrisových desek. Dům je vybaven tepelným čerpadlem země-voda, centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu dodaného investorem. Stavba byla dokončena v březnu 2014.

Rodinný dům, Zdiměřice u Jesenice II
Novostavba RD ve Zdiměřicích u Jesenice o zastavěné ploše 402 m2. Jedná se zděný dům z pálených cihel, železobetonovým stropem, střešními terasami a pultovou střechou pokrytou hliníkovým plechem. Dům je vybaven tepelným čerpadlem vzduch-voda s funkcí chlazení v létě. V domě je instalován kromě podlahového topení i stropní suchý systém plošného vytápění/chlazení Rehau. Dům je vybaven inteligentní elektroinstalací, hliníkovým okny, kamennou fasádou v přízemí a odvětrávanou fasádou z cedrového dřeva v patře. Stavba byla realizována na základně architektonického návrhu dodaného investorem. Stavba byla dokončena v lednu 2014.

Rodinný dům, Dolní Břežany I
Novostavba RD v Dolních Břežanech o zastavěné ploše 107 m2. Dům je vyzděný z pálených cihel, klasický krov je pokrytý betonovou taškou a dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem. Stavba byla převzata ve fázi hrubé stavby. Stavba byla dokončena v červenci 2013.

Rodinný dům, Zaječice u Pyšel VI
Novostavba RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 219 m2. Jedná se o objekt umístěný ve svahu, kde obývací prostory přízemí jsou překryty zelenou střechou. Dům je postaven v nízkoenergetickém standardu. Dům je vyzděný z pórobetonových tvárnic, stropy jsou z předepjatých betonových panelů a je zateplen kontaktním zateplovacím systémem v kombinaci s provětrávaným obkladem cementotřískových desek a kamenným obkladem. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti a zemním výměníkem tepla (systém Awadukt Thermo). Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v listopadu 2012.

Rodinný dům, Senohraby VII
Novostavba RD v Senohrabech o zastavěné ploše 119 m2. Dům je postaven v pasivním standardu. Dům je vyzděný z keramických cihel, strop, pultová střecha a jižní stěna jsou dřevěná konstrukce. Dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem v kombinaci s provětrávaným dřevěným obkladem. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti a zemním výměníkem tepla. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v listopadu 2012.

Rodinný dům, Zaječice u Pyšel V
Novostavba RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 150 m2. Dům je postaven v nízkoenergetickém standardu. Dům je vyzděný z pórobetonových tvárnic, stropy jsou z předepjatých betonových panelů, klasický krov je pokrytý betonovou taškou a dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti a tepelným čerpadlem země voda včetně kapalinového zemního výměníku pro pasivní chlazení objektu. V domě je instalována inteligentní elektroinstalace. Stavba byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v prosinci 2012.

Rodinný dům, Velké Popovice II
Novostavba RD ve Velkých Popovicích o zastavěné ploše 100 m2 a samostatně stojící dvojgaráž o zastavěné ploše 38 m2. Dům je vyzděný z pórobetonových tvárnic, stropy jsou z předepjatých betonových panelů, vazníkový krov je pokrytý asfaltovými pásy. Dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v září 2011.

Rodinný dům, Senohraby VI
Novostavba RD v Senohrabech o zastavěné ploše 50m2. Jedná se o dům z pórobetonových tvárnic a kontaktním zateplovacím systémem, betonovým stropem z předepjatých panelů partek, sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v červnu 2011.

Rodinný dům, Zaječice u Pyšel IV
Novostavba RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 210 m2. Jedná se o dům postavený v pasivním standardu (tepelná ztráta 14,5 kWh/m2/rok), který má díky instalovaným fotovoltaickým panelům výrazně aktivní energetickou bilanci. Dům je vyzděný z pórobetonových tvárnic, stropy jsou částečně z předepjatých betonových panelů a částečně dřevěné, dům je zateplen kontaktním zateplovacím systémem. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti, dohřevem vzduchu, zemním výměníkem tepla (systém Awadukt Thermo), pasivním chlazením a tepelným čerpadlem země/voda. Stavba byla realizována na základě architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v září 2010.

Rodinný dům, Zdiměřice u Jesenice I
Novostavba RD ve Zdiměřicích u Jesenice o zastavěné ploše 240 m2. Jedná se o nízkoenergetický zděný dům z pórobetonových tvárnic a kontaktním zateplovacím systémem, betonovým stropem z předepjatých panelů partek, sedlovou střechou s krytinou z glazovaných pálených tašek. Dům je vybaven vzduchotechnikou s rekuperací tepla se zpětným získáváním vlhkosti a dohřevem vzduchu. Rekuperační jednotka je připojena na zemní výměník tepla (systém Awadukt Thermo). Stavba byla realizována na základně architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v prosinci 2010.

Rodinný dům, Myšlín u Michovic I
Novostavba RD v Myšlíně u Mnichovic o zastavěné ploše 79 m2. Jedná se o nízkoenergetický zděný dům z pórobetonových tvárnic a kontaktním zateplovacím systémem, betonovým stropem z předepjatých panelů partek, sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Dům je vybaven centrální vzduchotechnikou s rekuperací tepla a teplovzdušným topením. Součástí dodávky byly i terénní úpravy, dřevěná terasa, oplocení a zpevněné plochy. Stavba byla realizována na základně architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v červnu 2010.

Rodinný dům, Senohraby V
Novostavba RD v Senohrabech o zastavěné ploše 409 m2. Jedná se o zděný dům z pórobetonových tvárnic s vazníkovým krovem a krytinou z pálených glazovaných tašek. Dům je přízemní s třemi bytovými jednotkami. Součástí dodávky byly i terénní úpravy, bazén, oplocení a zpevněné plochy. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v červnu 2009.

Rodinný dům, Pětihosty I
Novostavba RD v Pětihostech o zastavěné ploše 97 m2. Jedná se o zděný dům z pórobetonových tvárnic a kontaktním zateplovacím systémem, monolitickým betonovým stropem a sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Dům je podsklepený s přízemím a obytným podkrovím. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v září 2009.

Rodinný dům, Říčany u Prahy I
Novostavba RD v Říčanech u Prahy o zastavěné ploše 87 m2. Jedná se o zděný dům z pórobetonových tvárnic a kontaktním zateplovacím systémem, betonovým stropem z předepjatých panelů partek a sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Součástí dodávky byly veškeré přípojky inženýrských sítí a dodávka a montáž žumpy. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v červenci 2008.

Rodinný dům, Senohraby IV
Odstranění chaty a novostavba přízemního RD v Senohrabech o zastavěné ploše 85 m2. Jedná se o zděný dům ze systému POROTHERM se sedlovou střechou a s krytinou z betonových tašek. Objekt je zateplen systémem Baumit Open a osazen dřevěnými eurookny s trojitým zasklením. Součástí dodávky je byla i stavba garáže, dřevěných teras, oplocení a zpevněných ploch. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v listopadu 2008.

Základová deska, Mirošovice I
Stavba základové desky pod montovanou dřevostavbu o zastavěné ploše 118 m2. Dodávka včetně vodorovné kanalizace, hydroizolace a tepelné izolace. Dále realizována příjezdová komunikace, přípojky inženýrských sítí, příprava na zemní výměník (Awadukt Thermo) a žumpa. Dokončeno v říjnu 2008.

Základová deska, Čerčany I
Stavba základové desky pod dřevostavbu o zastavěné ploše 175 m2. Dodávka včetně vodorovné kanalizace, hydroizolace a tepelné izolace. Dále realizován zemní výměník tepla Awadukt Thermo a jímka na zachycení dešťové vody. Dokončeno v říjnu 2008.

Zateplovací systém Baumit Open Senohraby I
Zateplení staršího RD systémem Baumit Open včetně úpravy soklu, okapového chodníčku, podbití střechy a likvidace dešťových vod. Dokončeno v červnu 2008. V roce 2008 společnost realizovala celkem 1400 m2 venkovních fasád.

Půdní vestavba Všestary I
Půdní vestavba podkrovního bytu o výměře 55 m2. Veškeré konstrukce byly realizované suchou výstavbou (konstrukce podlah OSB desky, SDK předstěny a podhledy). Realizace včetně úpravy a obložení přístupového schodiště. Dokončeno v dubnu 2008.

Rodinný dům, Horní Lomnice II
Dodávka hrubé stavby, přípojek inženýrských sítí včetně žumpy RD v Horní Lomnici. Jedná se o zděný dům z porobetonových tvárnic se sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Zastavěná plocha je 97 m2, dům má přízemí a obytné podkroví. Stavba byla dokončena v lednu 2008.

Rodinný dům, Horní Lomnice I
Dodávka hrubé stavby, přípojek inženýrských sítí včetně žumpy RD v Horní Lomnici. Jedná se o zděný dům z porobetonových tvárnic se sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Zastavěná plocha je 97 m2, dům má přízemí a obytné podkroví. Stavba byla dokončena v lednu 2008.

Rodinný dům, Zaječice u Pyšel II
Novostavba RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 160 m2. Jedná se o nízkoenergetický zděný dům ze sendvičové konstrukce (suterén ze štípaných betonových tvárnic a čedičové vaty, nadzemní podlaží z porobetonových tvárnic a čedičové vaty), betonovým stropem z předepjatých panelů partek a sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Jedná se o stavbu ve svahu se suterénem, přízemím a obytným podkrovím. Kompletní dodávka je realizována na základně architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v roce 2007.

Rodinný dům, Pyšely I
Novostavba přízemního RD v Pyšelech o zastavěné ploše 112 m2. Jedná se o zděný dům z pórobetoných tvárnic se sedlovou střechou a s krytinou z betonových tašek. Součástí stavby bylo i 40 m2 venkovních teras, venkovní zpevněné plochy, dodávka a montáž žumpy a přípojky inženýrských sítí. Stavba byla dokončena v roce 2007.

Vila, Kunice I
Celková rekonstrukce funkcionalistické vily z 20. let minulého století o zastavěné ploše 128 m2. Jedná se o třípodlažní, částečně podsklepenou stavbu s garáží a 3 terasami. Stavba byla dokončena v roce 2007.

Rodinný dům, Senohraby III
Přestavba a rozšíření rekreačního objektu na RD v Senohrabech. Jedná se o zděný dům ze systému HELUZ se sedlovou střechou s polovalbami s krytinou z betonových tašek. Dodávka je realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v roce 2007.

Střecha, Zaječice u Pyšel I
Stavba valbového krovu, klempířské práce a pokrytí střechy betonovou střešní taškou o ploše cca 190 m2. Dokončeno v srpnu 2007.

Rodinný dům, Velké Popovice I
Hrubá stavba včetně venkovních výplní RD ve Velkých Popovicích o zastavěné ploše 181 m2. Jedná se o podsklepený zděný dům z betonových skořepinových tvárnic, betonovým stropem z předepjatých panelů partek a vazníkovým krovem s krytinou z betonových tašek. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v říjnu 2006.

Rodinný dům, Zaječice III
Hrubá stavba včetně venkovních výplní RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 87 m2. Jedná se o zděný dům ze systému POROTHERM se sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Dodávka byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem. Stavba byla dokončena v roce 2006.

Rekonstrukce střechy, Senohraby I
Demontáž původní střechy a štítů a stavba nových nadezdívek a štítů. Stavba sedlového krovu, klempířské práce a pokrytí střechy betonovou střešní taškou o ploše 170 m2. Dokončeno v září 2007.

Přístavba chaty, Lojovice I
Přístavba chaty o půdorysu o ploše 24 m2. Jedná se o dřevostavbu s vnitřním obkladem palubkami a venkovním opláštěním OSB deskami s cementovou omítkou.

Základová deska, Senohraby I
Stavba základové desky pod montovanou dřevostavbu o zastavěné ploše 66 m2. Dodávka včetně vodorovné kanalizace, hydroizolace a tepelné izolace. Dokončeno v dubnu 2007.

Rodinný dům, Zaječice u Pyšel I
Novostavba RD v Zaječicích u Pyšel o zastavěné ploše 209 m2. Jedná se o nízkoenergetický zděný dům ze sendvičové konstrukce z porobetonových tvárnic PORFIX a čedičové vaty, betonovým stropem z předepjatých panelů partek, sedlovou střechou s polovalbami s krytinou z betonových tašek. Součástí dodávky je i zimní zahrada, stavba oplocení, venkovní zpevněné plochy a terénní úpravy včetně stavby jezírka a závlahového systému. Stavba byla realizována na základně architektonického návrhu vypracovaného společností. Stavba byla dokončena v červnu 2006.

Střecha, Javorník I
Stavba krovu a pokrytí střechy betonovou střešní taškou o ploše cca 312 m2. Dokončeno v prosinci 2006.

Střecha, Mnichovice I
Pokrytí střechy pálenou střešní taškou o ploše cca 200 m2. Realizováno v září 2006

Základová deska, Zaječice u Pyšel I
Stavba základové desky pod montovanou dřevostavbu o zastavěné ploše 97 m2. Dodávka včetně vodorovné kanalizace, hydroizolace, tepelné izolace a přípojek inženýrských sítí. Dokončeno v říjnu 2006.

Střecha, Vysoká Lhota u Čerčan I
Stavba krovu a pokrytí střechy betonovou střešní taškou o ploše cca 180 m2. Realizováno v srpnu 2006.

Rodinný dům, Čtyřkoly I
Realizace části hrubé stavby RD z porobetonových tvárnic, betonovým stropem z předepjatých panelů partek a sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Součástí dodávky byly i kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dokončeno v roce 2005.

Rodinný dům, Senohraby II
Realizace novostavby RD v Senohrabech, dokončeno v roce 2005. Zděná stavba ze systému POROTHERM se sedlovou střechou s krytinou z betonových tašek. Jedná se dům s přízemím a obytným podkrovím, zastavěná plocha činí 120 m2. Stavba byla realizována na základě projektu dodaném zákazníkem.

Rodinný dům, Senohraby I
Realizace novostavby RD v Senohrabech, dokončeno v roce 2002. Zděná stavba z porobetonových tvárnic, betonovým stropem z předepjatých panelů partek, sedlovou střechou s krytinou z měděného plechu. Jedná se o částečně podsklepený dům s přízemím a obytným podkrovím, zastavěná plocha činí 177 m2. Jedná se o kompletní realizaci stavby včetně vnitřního bazénu, obložení krbu a návrhu a dodávky interiéru. Následně byly realizovány i zahradní úpravy včetně stavby jezírka s vodopádem a tenisového kurtu s umělým povrchem. Součástí dodávky byl i architektonický návrh a zpracování projektové dokumentace.